More
  Home Kuriozitete "Oh bija ime nuk do të shoh nuse!..."/ Kjo është 25-vjeçarja shqiptare...

  “Oh bija ime nuk do të shoh nuse!…”/ Kjo është 25-vjeçarja shqiptare që e mori para kamioni dhe e tërhoqi 30 metra, dha shpirt në vend
  Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme në Portin e Durrësit, ku 25-vjeçarja Arkineda Haskasa ndërroi jetë, pasi u tërhoq zvarrë nga një automjet tip trajler për 25 metra.

  Punonjësja e sigurisë nuk mundi dot t’i mbijetonte pl ag ëve të rënda të marra. Ndërkohë, sipas raportimeve i riu që është roje, e nxorri atë në terren.

  Më konkretisht qytetarja është shprehur se:

  Ky i secu rity i riu që ka hyrë e nxorri në terren. Tre femra janë gjithsej tek secu rity. Thoshte gjithmonë e shkreta ma nxiu jetën, a thua jam çun e më lë tek pikat më të vështira. Ça behet kshu o zot.

  Të fshehur në kamion drejt Italisë, ndalohen tre të rinj në Portin e Durrësit, arrestohet shoferi - Shqiptarja.com


  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read