Dronët për ta shprehur dashurinë ndaj Luizit nuk kanë të ndalur nga fansat e flaktë të tij. Luizi mëngjesin e sotëm është parë i përlotur, pasi ka treguar se nëna e tij ka ditëlindjen sot me 9 mars.

Edhe banorët e tjerë e kanë uruar për ditëlindjen. Derisa, nuk ka munguar edhe një dron urimi. ‘Gëzuar ditëlindjen nana e Luizit, je mbretëresha jonë’, shkruhet në dron nga fansat e Luizit.

Ndryshe, po kete dite feston ditelindjen edhe babai i banores Nita Latifi ku edhe Luizi e uroi mbreme per ditelindjen e babait pasi Nita nuk e kishte harruar ditelindjen e nenes se Luizit dhe e uroi menjehere.

Ndryshe, Luizi para disa dite eshte surprizuar nga nena e tij me nje leter prekese duke treguar dashurine qe ka ajo per djalin e saj derisa i dha kurajo per te vazhduar lojen, nuk dihet a do vij ta takoj fizikisht pasi ajo jeton ne Amerike.Shiko videon: