More
  Home Sport

  Sport

  Eriksen flet për herë të parë pas ar restit ka rdiak, na habit me fjalët: Nuk e di nëse…

  Një moment i vështirë u përjetua mbrëmjen e djeshme gjatë ndeshjes Danimark-Finland, teksa Christian Eriksen pësoi një at ak ka rdiak në mes të...

  Fest e çmendur e tifozëve të Interit në Piazza Duomo, nuk mungon as flamuri shqiptar (PAMJE)

  Një festë e jashtëzakonshme shpër theu në qytetin e Milanos, menjëherë sapo Interi siguroi matematikisht titullin e 19-të në kampionat. Pas përfundimit të sfidës Sasuolo-Atalanta...

  E pabesueshme/ Elseid Hysaj na habit, nuk i jep dorën Amir Rrahmanit (Video)

  Elseid Hysaj dhe Amir Rrahmani e nisën si titullar përballjen e tyre kundër Atalantës. Qendërmbrojtësi shqiptar ka përfituar nga mungesa e Manolas që u...

  E dhimbshme/ Futbollisti i njohur humb jetën në moshën 23-vjecare në një ak sident me veturë

  Futbollisti i Athletic Bilbaos, Aitor Gandiaga, ka vde kur në moshën 23- vjeçare pas një përplasjeje me makinë. Gandiaga, i cili gjithashtu luajti në ekipin...

  Ozil jep deklaraten e papritur: Ah sikur të mund ta ndihmoja Arsenalin në këtë kohë të vështirë

  Mesut Ozil e ka pranuar se po kalon nëpër një periudhë të vështirë dhe tërbuese në Arsenal dhe thotë se do të kishte dashur...

  Napoli i gatshem për ta shitur yllin që e duan Real Madridi dhe Barcelona

  Napoli është i gatshëm t’i dëgjojë ofertat për mesfushorin Fabian Ruiz, pasi që bisedimet për zgjatjen e kontratës së tij kanë ngecur. Përfaqësuesi i Spanjës...

  Manchester United pas Eriksenit, Djajt e kuq i ofrojn yllin holandez Interit në kembim të Eriksenit

  Me 7 fitore radhazi në kampionat, Interi e mbylli vitin në vendin e dytë, me vetëm një pikë më pak se Milani, ndërsa siç...

  Chelsea dhe Man City ju bashkangjiten garës për Haalandin

  Chelsea dhe Manchester City pritet të bashkohen me Real Madridin dhe Manchester Unitedin në kërkimin e sulmuesit të Borussia Dortmundit, Erling Haaland. City dëshiron të...