More
  Home Roze

  Roze

  E dhimbshme/ Mesila Doda humb njeriun e shtrenjtë na prek me fjalët: Lamtumirë heroi im…

  Politikania Mesila Doda ka dhënë përmes një postimi në rrjetet sociale lajmin e hidhur se babai i saj është ndarë ngajeta. Doda ka publikuar...

  Video/ Me shami dhe gotë mbi kokë, Dua Lipa i tregon botës që është shqiptare!

  Dua Lipa po i shijon shumë pushimet në Shqipëri dhe po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar vazhdimisht foto e video nga aktivitetet...

  Keto shenja do kenë fat por do ju… : Meri tregon ç’do t’ju ndodhë këtë muaj

  Muaji Gusht fillon me nje shtrengim te madh qe prek komunikimin, levizjen dhe ligjin. Shume njerez do ta gjejne veten ne veshtiresi per tu...

  Valbona Selimllari na prezanton të birin dhe duken si dy pika uji!

  Valbona Selimllari jetën private ka zgjedhur ta mbajë gjithmonë larg mediave, mirëpo këtë herë Missi i parë shqiptar nuk ka rezistuar dot pa postuar...

  Nora Istrefi na shpifë duke ngrënë çamçakëz (VIDEO)

  Nora Istrefi habiti me videon e fundit që postoi. Ajo shihet duke ngrënë çamçakëz në mënyrë mjaft interesante, shkruan InfoKosova. Nora kohët e fundit është mjaft...

  Me fustan të shkurtër, motra e këngtarës shqiptare ekspozon linjat trupore

  Motra e Loredanës postoi një fotografi para pasqyrës. Ajo ka vënë në pah linjat trupore përmes fustanin të shkurtër e të ngushtë, shkruan InfoKosova. Rozafa shpesh...

  Ana festoi ditëlindjen e saj dhe na konfirmoi lidhjen me ish-konkurrentin!

  Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Lleshi ka festuar ditëlindjen. Ana kishte organizuar një festë me të ftuar miqtë e saj më të dashur, mes tyre edhe...

  Kështu e zgjedh shalqinin e mirë Moderatorja e njohur!

  Prezantuesja Kaltrina Mikushnica, që dikur ishte e angazhuar si modele, prej disa vitesh prezanton formate të ndryshme televizive. Aktualisht është e angazhuar në “RTK”, por...