More

  ARTIKUJT E FUNDIT

  TIRANA MOTI
  PRISHTINA MOTI

  Must Read Stories

  Destinations

  Shoqja e Jasmines ‘çmend’ ndjeksit, shfaqet super provokuese!

  Jasmina Kadriu merrte gjithmonë vëmendje më postimet e saj. Pas ndarjes ajo shpesh herë thumbonte ish konkurrentin Andi Artani, më të cilin kishte dal cifte...

  Morena, nga shtrati “tërbon” shqiptarët me foton e fundit!

  Morena Taraku është bërë e gjallë sot me një foto tepër të nxehtë në rrjetet sociale. Bukuroshja kosovare, e cila karrierën e saj është duke...

  Ana provokon keq shqiptarët, tërheq fustanin lart duke u…

  Ana Lleshi, është rikthyer në qendër të mediave rozë. Ajo njihet për fotot e saj provokuese të cilat i publikon në instagramin e saj, shkruan...

  Egzona Muqiqi na lë pa fjalë me bukurinë e saj në fotot e fundit!

  Egzona Muqiqi është njëra ndër personazhet më të komentuara, kjo për shkak se ajo tanimë është bashkëshortja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit. Ky fakt...

  Rina na lë gojë hapur, ngreh të pasmet lartë dhe bënë këtë gjest!

  “Addiction”, është titulli i këngës së fundit të reperes dhe këngëtares Rina Balaj, që erdhi shoqëruar me videoklip. Rina, shkëlqej në të gjitha skenat e...

  Mimoza Shkodra si asnjëherë më parë, shfaq gjoksin ‘gjigant’!

  Këngëtarja Mimoza Shkodra nuk është e përfolur vetëm për jetë ne saj artistike por edhe përsa i përket jetës private. Gjithashtu ajo është shumë aktive...

  Rovena ‘çmend’ ndjeksit, shfaq të pasmet bombastike!

  Po bëhet gati për emisionin e saj të ri. ‘Bishat’ quhet ky emision i Rovena Stefës, të cilin po e përgatitë për ta transmetuar në...

  Morena si asnjëherë më parë, ia pastron këmbët babait të saj!

  Morena Taraku shumë shpesh e dëshmon që ka një dashuri dhe respekt ndaj babait. Duke qenë e përkushtuar ndaj tij, në të shumtën e rasteve...

  TE NDRYSHME