More

  ARTIKUJT E FUNDIT

  TIRANA MOTI
  PRISHTINA MOTI

  Must Read Stories

  Destinations

  U gjet i mb ytur në reze rvuar/ Ja kush janë aut orët e vr asjes së 25-vjeçarit!

  Pol icia e Korçës ka identifikuar autorët e vr asjes makabre të 25-vjeçarit Fridman Xhaferraj, i cili dyshohet se është dhu nuar për vde...

  Antonela prek të gjithë me rrëfimin e saj: I dashuri nuk më linte të q…(VIDEO)

  Antonela Berisha ka qenë një nga vajzat më të diskutuara në “Për’Puthen”, por nuk arriti të gjente dashurinë në emision. Ajo pati disa takime me...

  Grate nga tani e në vazhdim s’kanë perse te harxhojne para, Ylli Merja : Per t’u dukur si…

  Sherebela kultivohet në Shqipëri, si një bimë me vlera të larta mjekësore, por edhe si garantuese për ekonomimë e shumë familjeve. Në Koplik të...

  Më në fund një lajm i mirë për personat që e kanë kaluar vir usin: Në 7 muajt e ardhshëm do….

  Njerëzit që i kanë mbijetuar inf ektimit kanë një rrez ik prej 91 përqind më të ulët të inf eksionit në shtatë muajt e...

  U nevojitet vetem 1 patate!: Pa kosto dhe me efikas se trajtimet e kozmetikave do mbeteni…

  Të kujdesesh për fytyrën nuk nënkupton të paguani shifra të çmendura për trajtime estetike, maska apo kremëra të ndryshëm. Ndonjëherë zgjidhja e shumë problemeve është...

  Ky është ushqimi dhe mënyra se si të ulni kolesterolin sipas dietologes së njohur!

  Fibrat bimore Ndryshimet në dietë janë një armë e fortë në lu. ftën për të ulur kolesterolin. Fibrat bimore që gjenden te drithërat e plotë...

  E PAPRITUR/ Sindi i kërkon ndjesë publike Melises pas debàtit: Më fal se nuk…. (FOTO)

  Para pak ditësh, Sindi ishte e ftuar në emisionin “Abc e Padites”, ku foli edhe për personazhet që dolën si këngëtarë pas pjesëmarrës në...

  Eriksen flet për herë të parë pas ar restit ka rdiak, na habit me fjalët: Nuk e di nëse…

  Një moment i vështirë u përjetua mbrëmjen e djeshme gjatë ndeshjes Danimark-Finland, teksa Christian Eriksen pësoi një at ak ka rdiak në mes të...

  TE NDRYSHME