Këngëtarja e njohur Kosovare, Gili, është bërë gjyshe për herë të parë. Lajmin e ëmbël e zbuloi përmes një imazhi në llogarinë zyrtare në Instagram. Ajo tregoi se djalin e kanë pagëzuar me emrin Aleks.

“Mirë se erdhe ne familjen tonë nipi im i parë Aleks Berani”, shkroi krahas publikimit. Ndryshe, edhe kur reja e saj ishte shtatzene ajo ka treguar se po e presin me shume dashuri lindjen e bebit.

Ky eshte femija i pare qe Gilin e ka bere gjyshe dhe sigurisht eshte e lumtur qe po e mban kete epitel. Herolina reja e saj eshte goxha e njohur ne rrjetet sociale ku eshte edhe e percjellur nga mijera persona.

Herolina pelqen qe here pas here te ndan momente nga jeta e pash private per ndjekesit e saj te shumte qe e pelqejne mjaft shume duke marre komente te bukura nga secili prej tyre qe e percjellin./Indeksonline/