More
  Home Kuriozitete

  Kuriozitete

  Fogaçe nga Linda Fishta : Pregatiteni ne keto dite pushimi, do te lepini gishtat!

  Nga: Linda Fishta : Perberesit : përdorim si masë 1 gotë që merr 200 ml 2 vezë, 1 gote qumësht, 2 lugë vaj ulliri, 1...

  Gjarpri gjigande në mes të rrugës, tmerrohen banorët (VIDEO)

  Një Anaconda e madhe e gjelbër, të paktën shtatë metra e gjatë, u gjet disa ditë më parë në Brazil. Anaconda gjigande u gjet e...

  Pukianja na habit: I bleva burrit bre*ë të kuqe, pastaj më ka bërë…

  Dhuratat e festave, jo gjithmonë janë pjesë e shijeve tona, ama në fund të fundit vlerësohet gjesti që dikush është kujtuar për ne. Ama...

  Të nxehtit afrikan nuk po i vie fundi/ Ja me sa gradë do të rriten temperaturat

  Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe të nxehtë në të gjithë territorin. Mot me...

  Gruaja kishte harruar derën e ballkonit hapur gjatë natës, kur zgjohet gjen komshiun në krevat

  Mund të cilësohet si një surprizë e kësaj vape. Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur në Palermo, Itali. Një 27-vjeçare gjeti në mëngjes në krevatin...

  Emigrantët qe tentuan ta kalojnë kufirin përmes mënyrave më të çuditshme!

  Të fshehur në motor, të paketuar si paketa mbi njëri tjetrin në kamion dhe madje të futur në karrige të veturës; këto janë fotografitë...

  Arsyeja e pabesueshme se pse sot po lindin më shumë binjakë se kurrë më parë

  Mesatarisht, 12 nga çdo 1000 shtatzëni sot në të gjithë botën janë binjake. Shifrat janë më të lartat që janë parë ndër dekada, dhe...

  Spartak Ngjela ngàcmon me stil moderatoren, nis ti flasë për erotíkën! (VIDEO)

  ‘Top Arena’ është emisioni sportiv i dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2020. Të ftuar special, moviola, anàlizë e detajuar e çdo ndeshjeje, lojëra të shumta, si...