More

  ARTIKUJT E FUNDIT

  TIRANA MOTI
  PRISHTINA MOTI

  Must Read Stories

  Destinations

  Ja pse femrat qe jane mbi 40 vjec duhet qe tia fillojnë të konsumojne vajin e kesaj bime, arsyet do t’iu lene pa fjale

  Vaji i rozmarinës është një ndër vajrat me përdorimin më të gjerë në kozmetikën botërore në ditët e sotme. Gjithashtu ai njihet për ndikimin...

  E rë ndë/ Ajo re fuzoi të martohej me kushëririn, familja vr et 20-vjeçaren

  Një ngja rje e rë ndë e njohur si “vr asje nderi”, ka ndodhur në Turqi. Një vajzë e re është vr arë pasi...

  Elvana Gjata na habiti të gjithëve! Ajo zbulon ç’do ishte bërë po të mos ishte këngëtare

  Koreografi i njohur, Albi Nako ishte së fundmi i ftuar në "Wake up". Mes të tjerash, ai u ndal dhe te Elvana Gjata, për...

  Mjeku i njohur Sokrat Xhaxho : Keni kujtesë të dobet, harroni shpejt ? Ja se nga vjen kjo dhe cfarë tregon

  Me rritjen e moshës, shëndeti mendor fillon të pësojë ndryshime të shumta. Këto ndryshime bëhen edhe më të dukshme tek moshat e mëdha, të...

  Receta e supes që do ju shpëtoj njëherë e mirë nga mbipesha dhe rregullon metabolizimin : Ja perberesit dhe menyra se si

  Keni vendosur të mbani regjim, por ndiheni gjithmonë të uritur? Dorëzimi nuk është zgjidhja për problemin që keni. Ka disa mënyra për të humbur peshë...

  Jeni në dilem se cfarë të pini në mëngjesë kafe apo caj?/ Ja se si pergjigjen ekspertet

  Kur bëhet fjalë për përmirësimin e shëndetit me anë të dietës ushqimore, çaji jeshil është padyshim pija më e preferuar e mëngjesit për shumë...

  Burri Shqiptarë terr orizon ish të dashurën nuk pranon nd arjen, i hedh eks ploziv në shtëpi

  Një i ri shqiptar ka rë në në pra ngat e po licisë italiane me ak uzat e përndjekjes dhe kë rcën imit. Ky...

  “Oh bija ime nuk do të shoh nuse!…”/ Kjo është 25-vjeçarja shqiptare që e mori para kamioni dhe e tërhoqi 30 metra, dha shpirt...

  Një ngjarje e rëndë ndodhi pasditen e sotme në Portin e Durrësit, ku 25-vjeçarja Arkineda Haskasa ndërroi jetë, pasi u tërhoq zvarrë nga një...

  TE NDRYSHME