More

  ARTIKUJT E FUNDIT

  TIRANA MOTI
  PRISHTINA MOTI

  Must Read Stories

  Destinations

  Mrekulli tjetër në Kishen e Lacit/ Pasi 9 vajzave nëna shqiptare shkoi në Kishën e Lacit të lutet per….

  Age, Vasilika dhe Maria kanë qenë të ftuara në rubrikën “Ka një mesazh për ty” tek E Diela Shqiptare ku rrëfyen se janë 9...

  E TRISHTË/ Humb jetën gazetari i njohur shqiptar: E donin shumë të gjithë

  Gazetari i njohur Nikolla Lena u nda sot papritur nga jeta në moshën 67-vjeçare. Lajmi për ndarjen nga jeta të gazetarit Lena u bë i...

  Pasi e ftoi ne takim Melisa e pranon ftesën e Andit për takim, por i vendos një kusht (VIDEO)

  Mbrëmjen e sotme, Andi i bëri një ftesë publike për një takim Melisës. "Ndërmjet këtij mesazhi doja t'i thoja Melisës dicka. Kaq shumë sa është përmendur...

  “Je si vaji i Borshit, ekstra i vir g jë r”/ Sindi shpë rth en pas komentit të Julit: O unë, o ti në...

  “Je si vaji i Borshit, ekstra i vir g jër”, ky koment i Julit një nga djemtë e rinj në përputhen nxehu Sindin, e...

  Infermieri që na ben krenar, Djaloshi nga Tropoja që udheton në mes dëborës për të shërbyer shtëpi më shtëpi

  Quhet Admir Qehaja, punon si infermier dhe u bë i njohur në të gjithë Shqipërinë falë ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastirliu, e cila e...

  “ORE TI…”/ Nuk ndalen tra zirat ne Per’Puthen, Sindi çohet dhe kërkon të go das ë Mevlanin

  Një koment i Julit që nuk u prit aspak mirë nga Sindi , bëri që kjo e fundit të shpë rth ejë në studio...

  Saimiri i shpreh ndjenjat Generdës por në një menyrë interesante: Kam më shumë se…

  Saimiri dhe Generda kanë udhëtuar kësaj here drejt fshatit Dhërmi, ku kanë shijuar natyrën dhe detin. Nuk kanë munguar bisedat e këndshme mes tyre, teksa...

  Arjan Konomi ia thotë troç Sindit: S’ke shance me Atdheun ti je vetem nje….

  Në puntatën e sotme në emisionin e njohur i përputhjes së çifteve është shfaqur takimi mes Muratit dhe Sindit. Ndërkohë, kjo e fundit tha...

  TE NDRYSHME