More

  ARTIKUJT E FUNDIT

  TIRANA MOTI
  PRISHTINA MOTI

  Must Read Stories

  Destinations

  Keni probleme me stomakun dhe asnjë nga il’acet nuk po u bën efekt, provoni këtë përbërje natyrale për 1 javë

  Problemet me stomakun prekin një masë të madhe njerëzish duke i bërë të vuajnë dhe të përdorin një sërë med. ikamentesh që shpesh kanë...

  Mjeku i njohur : Ja cilat veprime po u shkaktojnë dhimbje të kyceve dhe bërrylave dhe cila është ajo gjë që duhet të

  Dr. Ervin Jonuzi : Epikondiliti lateral, i njohur ndryshe si bërryli i tenisit, nuk është i kufizuar vetëm tek lojtarët e tenisit. Shtrirja prapa...

  Njihuni me vajzën e cila dëshiron të gjej burrë në television, do t’i bashkohet ‘Përputhen’

  Në rrjet ka qarkulluar lajmi se një konkurrente e re do t’i bashkohet “Përputhen” mbrëmjen e sotme. Vajza quhet Alesia Troku, ka jetuar në...

  Pas ndarjes nga Albi, Alba Hoxha zbulon te dashurin e ri në Shën Valentin

  Prej kohësh është përfolur se Albi Nako dhe Alba Hoxha i kanë dhënë fund lidhjes së tyre të dashurisë që nuk u konfirmua asnjëherë...

  Media gjermane: Albin Kurti po fiton në shtetin e Kosovës!

  Kosova ka mbajtur zgjedhjet e pesta parlamentare pas shpalljes së pavarësisë në vitin 2008. Shumë media ndërkombëtare kanë raportuar për zgjedhjet në vendin tonë duke...

  ‘O Zot’, E nxorrën të pajetë nga liqeni i Pogradecit, 60-vjeçari ishte vëllai i aktores Marjeta Larja

  60-vjeçari që u m byt në liqenin e Pogradecit është Sotiraq Ilo. Dosja.al ka mësuar se i ndjeri që u gjet i mb ytur...

  Burri i gazetares së emsionit ”Stop” u shua nga Covid-19, prekin me dedikimet: Odeta ç’të themi se sa ishte bërë nënë

  Ditën e djeshme u dha lajme se bashkëshorti i gazetares së emisionit ”Stop” Odeta Gjevori humbi jetën nga Covid-19. E ditur u bë se ai...

  Skena me pullë të kuqe/ Jasemina puth Andin: Nuk dua ta kaloj Shën Valentinin vetëm sepse…

  Jasmina i ka habitur të gjithë me puthjen që i dha Andit në Përputhen Pime . Ndërkohë që pritej përballja e saj me Mevlanin,...

  TE NDRYSHME