Moderatorja shqiptare ka sjellë sërish poza të reja.

Roza Lati pëlqehet shumë për energjinë që përcjellë në emisionin e saj “Why not”, një emision mjaft i shikuar.

Por kaq energjike Roza është edhe në jetën e përditshmë gjë që e dëshmojnë edhe imazhet e videot që poston kohë pas kohe.

Së fundmi derisa shijon pushimet ajo ka sjellë poza të ndryshme atraktive veshur në bikinit ngjyrë pink.

Ndërkohë sa i përket jetës private Roza ka treguar se është në lidhje por jo edhe emrin e partnerit./Lajmi

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur