Këngëtarja bukuroshe postoi disa foto të bukura.

Ajo u shfaq e veshur me mini fund të bardhë që ia thekson format e bukura trupore, shkruan InfoKosova.

Eni ka qenë gjithmonë në formë duke u kujdesur mjaft shumë për peshën.

Ajo po e shijon lidhjen me këngëtarin e njohur Genc prelvukaj./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur