More
  Home Kuriozitete Emocionuese! Emigranti shqiptar takohet me familjen pas 29 vitesh!

  Emocionuese! Emigranti shqiptar takohet me familjen pas 29 vitesh!

  Nuk ishte në Kosovë gati tre dekada. E pas plot 29 vitesh, Xhafer Idrizi, erdhi nga New York-u për ta vizituar familjen dhe vendlindjen.

  Atë po e prisnin familjarët në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”.

  Emocione të shumta, lot dhe përqafime shpërthyen kur ai u takua me familjen e tij.

  Sipas familjarëve arsyeja pse Xhafer Idrizi, nuk kishte mundësi të vinte në vendlindje ishte për shkak të rregullimit të dokumentave.

  Videon me shumë emocione e ka publikuar në Facebook nipi i tij i cili mes tjerash e falemnderon Zotin që arriti ta takojë dajën e tij për herë të parë.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read