Dashi: Sot do te keni nje takim aspak te kendshem persa i perket nje lidhjeje personale. Po keshtu nje çeshtje ekonomike do t’ju rendoje disi pasi ju del nga parashikimi juaj

Demi: Nje plan qe kishit ju prishet apo beheni konfuz duke pritur te merrni ate qe ju kane premtuar sidomos ne nje ceshtje ekonomike. Po keshtu nje projekt per nje udhetim prishet

Binjaket: Hena sot ne shenjen tuaj ju prish pak qejfin ne nje çeshtje pune dhe bashkepunimi. Dicka nuk shkon mire! Kujdes ne nje lidhje erotike pasi do te kete paqartesi

Gaforrja: Nje plan rezerve qe mbani dhe qe ju ka lene pak te qete menderisht , mund te zbulohet sot dhe t’ju permbysi te gjitha ato qe kishit menduar per te mos rrezikuar ne pune dhe ne jeten personale

Luani: Sot nuk duhet ti besoni takimeve, flirteve, dhe premtimeve sidomos ne jeten personale. Asgje nuk do jete e qendrueshme do jete thjesht nje kalim momental

Virgjeresha: Sot mund te beni nje investim te gabuar apo te mbyllni nje kontrate te cilen nuk do ta keni studjuar mire me pare ne detaje. Ose disa detaje do ju shpetojne dhe kjo sjell humbje ekonomike

Peshorja: Nje çeshtje ligjore, udhetimi apo ndryshimi do t’ju joshi ne diten e sotme. Kujdes vetem qe te mos zhgenjeheni ne nje premtim pune apo ne nje takim personal

Akrepi: Shume ngaterresa te vogla do sjellin nje rremuje perpara jush ne ceshtjet ekonomike te cilat shkojne e vijne dhe tek ju nuk arrijne ashtu sic duhet.

Shigjetari: Nuk do te jeni te qarte ne diten e sotme. Ose menyra se si te tjeret ju sillen do ju ç’orientoje me shume duke ju prishur hovin dhe planet ne pergjithesi

Bricjapi: Cdo ndryshim sot ne lidhje me punen apo cdo devijim programi dhe bashkepunimi te ri mund te sjelle nje pasiguri dhe vonese ne te gjitha gjerat e tjera si ekonomike ashtu edhe personale

Ujori: Stabiliteti i dites le per te deshiruar. Keshtu qe nuk mund te beni ndryshime mbi ndryshime e plane mbi plane pasi mund te shkaktoni me shume rremuj Madje duhet te largoni njerzit e corrientuar

Peshqit: Nje investim sot ne shtepi apo ne nje ndryshim projekti pune do jete fare jashte kontrrollit dhe do sjelle shume pasiguri ne veprimet e metejshme. Kujdes ceshtjet ligjore apo dokumentacionet.