More

  ARTIKUJT E FUNDIT

  TIRANA MOTI
  PRISHTINA MOTI

  Must Read Stories

  Destinations

  Sara Hoxha qenka ne hall!, pyet publikisht fansat se a është më e…

  Sara Hoxha ka bërë një pyetje për përcjellësit e saj në Instagram. Përmes një fotografie të bukur që postoi ajo shkroi: ”Nuk jam e sigurt kush...

  Atdheu na lë pa fjalë, poston fotografi e papritur duke hipur mbi….

  I kemi parë fytyrat e njohura publike femra që kanë pozuar në stilë të ndryshme në ara e  sanë. Mirëpo këtë radhë ëshë mashkull ai...

  Skandaloze: Reperja shqiptare dridh të pasmet para një grupi fëmijësh

  Se këngëtaret tona japin ‘’maksimumin’’ në skenë këtë e thonë vazhdimisht, por se nuk janë shpesh ndikim i mirë për rininë dhe fëmijët kjo...

  Vjen lajmi i mirë, ja kur do ketë ulje temperaturave dhe reshje shiu!

  Prej ditësh vendi ynë është në mbizotërimin e temperaturave të larta dhe motit të kthjellët dhe me diell. Meteorologu Hakil Osmani këtë të hënë ka...

  Një metodë e shpejtë për të parë nëse shalqiri që ju po konsumoni ka apo jo nitrate!

  Sezoni i një nga frutave më të dashura të stinës së verës, shalqirit, nisi dhe po vijon me debatet e shumta të konsumatorëve mbi...

  Sara na habit bën video me lëvizje të nxehta në mes të rrugëve!

  Sara Malaj po komentohet së fundmi mjaft shumë në mediat rozë. Shkak për këtë ishte bashkimi dhe ndarja me Atdheun, mirëpo jo vetëm shkruan InfoKosova. Ajo...

  Me fustan ngjyrë portokalli, Tea cmend fansat me lëvizje të nxehta! (VIDEO)

  Tea Trifoni duket se nuk përton të tregoj linjat trupore. Pasi ka humbur peshën e tepërt kjo sigurisht i ka krijuar një vetëbesim më të...

  Kaluan 1 vit pas ndarjes së tyre, ribashkohen Ronela dhe Zerka!

  Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit e që për një kohë të gjatë e mbajtën...

  TE NDRYSHME