More

  ARTIKUJT E FUNDIT

  TIRANA MOTI
  PRISHTINA MOTI

  Must Read Stories

  Destinations

  Shtëpija e re e Luanës, me vaskë me hidromasazh dhe pamje nga Prishtina!

  Luana Vjollca ka bërë një blerje të re, një shtëpi në Prishtinë që na e ka treguar me postimin e fundit. Moderatorja duket se...

  Siç nuk e keni parë asnjëherë, ja sa shume po vuan Atdheu!

  Atdhe Xharavina ripostoi një video që ishte etiketuar në Instagram. Shoku i tij postoi një video të Atdheut derisa shihet duke vozitur veturën dhe duke...

  Edhe pse po e kritikojnë por Xhensilës nuk i intereson, kështu shfaq të pasmet para kamerës

  Xhensila Myrtezaj ka marrë shumë kritika së fundmi nga përcjellësit e saj. Ajo mori shumë komente duke i thënë se si ka ndryshuar kaq shumë...

  Luana vë në pah gjoksin ‘gjigantë’ derisa shijon ushqimin!

  Luana Vjollca ka shijuar pushimet luksoze. Nga atje ajo postonte foto e vido të ndryshme për përcjellësit e saj, shkruan InfoKosova. Ajo ka postuar një foto...

  Sara na habit nuk e lejon vëllaun të flas me ‘femra’

  Sara Hoxha postoi një fotografi krah vëllaut të saj. Mirëpo ai rrinte vetëm në telefon duke folur derisa ajo kishte një mesazh për të, shkruan...

  Greqia go ditet nga dy tërmete të njëpasnjëshme, ja sa ishte magnituda!

  Greqia nuk gjen qetësi. Pasditen e djeshme janë regjistruar dy tërmete njëri pas tjetrit. Lëkundjet janë ndjerë konkretisht në orën 7:03. Fillimisht një tërmet me...

  1 vit që nga humbja e nënës së tij, Edi Rama bën dedikimin prekës

  Nëna e kryeministrit Edi Rama, Aneta Rama u nda nga jeta me 1 Gusht të vitit 2020. Sot është bërë një vit që nga kjo...

  Mevlanit i dolën fotot në krevat me një Aristelën, Ledjana e degjeneron: Ajo është….

  Mevlani befasoi të gjithë duke u shfaqur shumë i afërt me Aristelen përmes një fotografie të publikuar në rrjete sociale. Kjo bëri që fansat e...

  TE NDRYSHME