Luana Vjollca sapo ka lansuar këngën e re në bashkëpunim me reperin MC Kresha.

Kënga e super dyshes mbanë titullin “Nuk o ka ma qet”, dhe së fundi, moderatorja postoi për fansat disa fotografi nga realizimi i videoklipit të projektit.

Veshur në fustan të kuq me poza në veturë prezantuesja dukej në formë të mirë derisa buzëqeshte e lumtur.

“Unë zgjodha të dua vetën”, kishte shkruar ajo derisa pranoi mijëra komente pozitive dhe vlerësuese nga ndjekësit.