Soni Malaj kohëve të fundit po qëndron aktive në rrjetet sociale, dhe gjithmonë po shfaqet bukur e më bukur.

Së fundmi, ajo ka ndarë disa imazhe nga një veturë luksoze e tipit Audi, e cila bie në sy më shumë.

Ndërsa, Soni i kishte dhënë më shumë fokus fytyrës së saj e cila po shkëlqente si nga mirëmbajtja ashtu edhe nga bukuria e saj.

Ajo kishte veshur një palë gjinse dhe një bluze me ngjyrë të zezë, një kombinim mjaftë i mirë për këto temperatura të larta./Kosovarja/