Ish konkurrentja Tea Trifoni, u bë një nga femrat më të komentuar pas djales së saj nga Përputhën, shkruan InfoKosova.

Lidhja e saj me konkurrentit Beart Rexhepi u përfol shumë por që nuk zgjati edhe aq, teksa ndarja u komentua akoma më shumë.

Gjate qëndrimit në emisionin Përputhën, Tea kishte humbur shumë kilogram dhe kishte arritur ta ketë një trup të dëshiruar.

Së fundi Tea ka publikuar një fotografi ku shihet se ka fituar prap peshë dhe gjoksi i saj po duket më i madhë./InfoKosova/

Shiko foton: