E dashura e Ledriti, ka arritur t’i kthej format trupore pas lindjes së vajzës.

Blogerja Sara Hoxha, tashmë po duket më në formë se kurrë më parë, shkruan InfoKosova.

Ajo nuk ndalon së postuar fotografi duke treguar gjithçka mbi jetën dhe vetën e saj.

Së fundi Sara ka postuar një foto, teksa shihet në ambient të hapur duke ngrenë mëngjes në bikine. /InfoKosova/

Shiko foton: