‘Columbiana’ është hiti që e bëri Doruntinë Shalën të famshme e të dashur për publikun.

Ndryshe, njihet si ‘Tayna’ vajza me karakter të guximshëm nga Prizreni, shkruan InfoKosova.

E pas këtij hiti, vazhdoj me këngë e bashkëpunim tjera, të gjitha të veçanta e të pëlqyera nga një masë e gjerë.

Përveç që pëlqehet si këngëtare që sjellë hite të zjarrta, Tayna edhe vet konsiderohet si një femër e zjarrtë.

Janë linjat trupore ato që e kanë bërë mjaft të komentuar.

E si të mos bie në sy e mos komentohet kur zvishet deri në këtë masë?

Trego gjoks e trego ‘zog’, ç’po lë gjë tjetër pa na treguar?

Kujtojme se kenga e fundit quhet “Pare” te cilen e publikoj ne bashkpunim me Butrint Imerin dhe Mozzik, kenge kjo e cila u pelqye shume ne minutat e para te publikimit./InfoKosova/