Kejvina ishte pjesë e klipit të “ama’ të Majkit dhe Bardhit.

Ajo në këtë klip u shfaq joshëse dhe superseksi, shkruan InfoKosova.

Flokët e saj të shkurta morën vëmendje.

Kejvina sot ka publikuar një fotografi teksa ka ndryshuar pamjen duke ekspozuar gjoksin dhe ‘zogun”./InfoKosova/

Shiko foton: