Ajo konsiderohet si njëra ndër fëmra më tërheqëse në shoëbiz.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Ana Kabashin.

Së fundi ajo ka sjellur disa imazhe të reja

Si gjithmonë linjat e saj trupore marrin gjithë vëmendjen dhe mund të themi me plotë bindje se po duket përvëluese./Infokosova/