Këngëtarja Beatrix Ramosaj vazhdon të jetë aktive me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Shumë postime të ndryshme të saj marrin vëmendjen e publikut dhe mediave rozë.

Së fundmi Trixa publikoj disa imazhe ku shfaqej mjaft tërheqëse, e veshur me bekini ngjyrë rozë, Ramosaj vinte në pah format trupore.

Theksojmë se Beatrix gjatë muajve të fundit ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut dhe mediave rozë shkak i jetës së saj personale. /Lajmi.net/