Xhensila e ka nisur shumë mbarë sezonen e verës

Kengëtarja po mbanë koncerte te shumta mbarë trojeve shqiptare.

Ajo nuk po lë anash edhe kujdesin ndaj vetës.

Në nje imazh të ndareXhensila shihet e kuruar deri në detajin e fundit dhe po duket tejet atraktive./InfoKosova/