Aktorja Teuta Krasniqi si një prej aktoreve më të pëlqyera ndër vite të serialit të popullarizuar “Çka ka shpija”, njihet edhe për bukurinë e saj dhe paraqitjet tejet joshese.

Së fundmi ajo po kalon pushimet në Mal të Zi, ku nuk hezitoi të ndajë me ndjekësit imazhe në llogarinë e saj në Instagram.

Foto në të cilat paraqitet tejet joshëse dhe unike./Kosovarja/

Shiko foton: