Antonela Berisha është ndër personazhet më të komentuara të showbizit në Shqipëri.

Ish konkurrentja e “Përp’uthen” dhe “Big Brother VIP” arrin të marr vëmendje në secilen paraqitje të saj.

Sot Antonela feston ditëlindjen e 26-të.

Familjar, miq, koleg,  e fansa të shumtë e kanë uruar Antonelen në rrjetet sociale./InfoKosova/