Këngëtarja shqiptare, Xhensila Myrtezaj, merë vëmendje gjithnjë me dukjen e saj të veçantë.

Ajo dallohet dhe cilësohet si një nga artistet me stilin më të veçantë në estradë, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ka vendosur për tu bërë një kaçurrele dhe duket se kështu po i pëlqen vetja dhe më shumë pasi nuk po i heq.

Ajo ka postuar disa fotografi ku ka pozuar ëmbël dhe në pahë ka vëmë modelin e ri të flokëve kaçurrele.