Derisa në çdo media në top lajme është ‘trekëndshi’ Donald, Bora dhe Beatrix, artistët po marin mbështetje nga fansat e tyre në çdo kohë.

Afrimititi dhe puthja e dhënë e dyshes Donald dhe Beatrix brenda shtëpisë së BB VIP, nga publiku u cilësua si tradhëti ndaj Bora Zemanit, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, moderatorja Luana Vjollca, përmes disa imazheve të postuara në rrjetet sociale sikur i ka dhënë një sinjal përkahjeje prezentueses së “Për’puthen”, Bora Zemani.

Vjollca derisa ka pozuar në rrugët e Zvicrrës ku ka rënë dëborë, në mbishkrimin e fotografive ka shkruar “Me borën”, veprim i cili u morë si një mbështetje për moderatorën në ditët e zymta që po kalon ajo.