Modelja shqiptaro – zvicerane, Angela Martini, zbulon se është bërë për herë të parë nënë.

Para pak minutash, Martini postoi foton e vogëlushit të porsalindur, shkruan “Kosovarja”.

Por, na habit fakti: Kur ishte shtatzënë Angela?

Nuk ishte, pasi çifti zgjodhi të bëhen prindër përmes një nëne surrogato e cila pranoi të mbante për 9 muaj vogëlushin e Angela-s dhe partnerit të saj.