Elita Rudi është njëra ndër moderatoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo është tërhequr nga profesioni i saj tash e disa kohë pasi që iu është përkushtuar familjes së saj, shkruan “Kosovarja”.

Por disa ditë më parë ajo ka treguar se do të rikthehet shumë shpejt në televizion me një projekt të ri.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy janë disa foto ku shihet Elita tejet elegante dhe e kuruar deri në detajin e fundit, moderatorja si duket po rikthehet më e fortë se kurrë. /Kosovarja/