More
  Home Roze Majlinda 'tërbon' fansat me fotot e fundit, trupi i saj si ‘peshk’!

  Majlinda ‘tërbon’ fansat me fotot e fundit, trupi i saj si ‘peshk’!

  Majlinda Zeka, ish e dashura e Majk dhe nëna e djalit të tij , seç po vjen e po bëhet gjithnjë e më e bukur.

  Jemi mësuar që Majlindën ta shohim gjithmonë të kuruar dhe të mbajtur mirë, prandaj nuk çuditemi kur herë pas here publikon foto në rrjetet sociale dhe merr vëmendjen e të gjithëve.

  Së fundi , ajo ka postuar disa foto ku shfaqet e veshur e gjitha në denim.

  Pavarsisht faktit që në këto foto duken linjat e saj trupore të bukura , kësaj here Majlinda u sigurua që vëmendjen ta marrë falë shijeve të saja tejet të mira në veshje. /ora

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read