More
  Home Roze Kallashi publikon fotot e nxehta nga shtrati! (FOTO)

  Kallashi publikon fotot e nxehta nga shtrati! (FOTO)

  Vallëtarja që u shndërrua në seks simbol dhe u bë emër i përfolur kudo, aktualisht po jeton dhe vepron në Zvicër, shkruan “Kosovarja”.

  Kallashi, duket se ka gjetur rehat në vendin e bukur dhe të pasur evropian, shkruan “Kosovarja”.

  Sigurisht, ajo atje vallëzon në klube shqiptare dhe siç mësohet puna po i ecën mirë, kjo falë emrit që ka ndërtuar ndër vite.

  E, pas mbrëmjeve të punes Kallashi kthehet për të fjetur gjumë.

  Me pizhama me lule, grim të rëndë e flokë ende të pa prishur, bukuroshja vë kokën në jastëk.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read