More
  Home Roze Oriola tregon se çfarë i dërgon të dashurit kur i kërkon foto...

  Oriola tregon se çfarë i dërgon të dashurit kur i kërkon foto pa rroba!

  Oriola Marashi gjithmonë është cilësuar si një nga modelet shqiptare e cila nuk i ndal provokimet në rrjetet sociale.

  Së fundmi ajo ka provokuar fansat jo vetëm me foto por dhe me tekstin e shtuar krah saj.

  Kur ai më kërkon mua t’i dërgoj no.udo,”- shkruan Oriola Marashi në rrjete sociale.

  Pak javë më parë bukuroshja u përfol të ishte në një lidhje me futbollistin me origjinë nga Kosova, Eros Grezda.

  Ata u fotografuan dorë për dore në pushimet e tyre në Meksikë, dhe menjëherë në media u aludua se mes sportistit dhe bukuroshes kishte një romancë.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read