More
  Home Roze Vajza e Donald Trump 'çmend' rrjetin, me paraqitjen e saj pa sytjena!

  Vajza e Donald Trump ‘çmend’ rrjetin, me paraqitjen e saj pa sytjena!

  Ivanka Trump është njëra nga gratë më të fuqishme në botë.

  Vajza e ish-Presidentit të SHBA-së, Donald Trump, nuk përtonte që në takimet të rëndësishme ndërkombëtare të shfaqej provo.kative.

  Disa herë, ajo është shfaqur pa recipeta.

  Së fundmi, nëna e tre fëmijë ka publikuar foto nga këto takime dhe nga imazhet duket qartë që ylli nuk ka veshur reçipeta.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read