More
  Home Roze Greta Koçi si asnjëherë më parë, thekson të pasmet në veshje sportive!

  Greta Koçi si asnjëherë më parë, thekson të pasmet në veshje sportive!

  Këngëtarja, Greta Koçi ka theksuar linjat me veshjen e ngushtë.

  E veshur në të kuqe, ajo ka venë pah të pas.met.

  Artistja shqiptare, shihet e rregulluar me makijazh dhe ka pozuar.

  Komentet dhe pëlqimet nuk i munguan në foto.

  Ndryshe, Greta ka një numër ndjekësish në Instagram ku shpesh publikon postime të shumta duke qenë aktive.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read