More
  Home Roze Marina publikon fotot e ëmbla nga pushimet me barkun e fryrë!

  Marina publikon fotot e ëmbla nga pushimet me barkun e fryrë!

  Marina dhe Geti ndodhen në pushime.

  Ditë më parë dyshja e përfolur në mediat rozë kanë konfirmuar se po bëhen prindër për herë të parë dhe sipas burimeve të afërta me dyshen ata do bëhen me vajzë.

  Ndërkohë nuk kanë munguar as fotot që kanë publikuar në rrjetet sociale, ku Marina është shfaq me barkun e rrumbullakosur.

  Edhe sot teksa ndodhen në pushime Marina ka postuar imazhe në jaht duke shfaq barkun e rrumbullakosur në veshje plazhi.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read