More
  Home Roze Elita na lë gojë hapur, shfaqe format bombastike në bikine!

  Elita na lë gojë hapur, shfaqe format bombastike në bikine!

  Elita Rudi ka filluar pushimet e saja dhe ka bërë një paraqitje me plot stil në fotot e fundit

  Nëna e dy fëmijëve me Gjikon, Zëri dhe Bota, Elita Rudi nuk ka treguar se ku po i kalon pushimet por ajo ka treguar format e saj të kolme, derisa ka pasur të veshur bikine të bardha.

  Për të qenë me në stil, Elita ka vënë edhe një kapelë ngjyrë rozë të sheshtë që e ka kombinuar me këmishë me të njëjtën ngjyrë.

  “Gjendja e pushimeve, e aktivizuar”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive në Instagram. /GazetaExpress/

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read