More
  Home Roze Oriola dhe shoqja e saj austriake, i vën flaken rrjetit në bikini!...

  Oriola dhe shoqja e saj austriake, i vën flaken rrjetit në bikini! (FOTO)

  Oriola Marashi ka publikuar një fotografi ku është me modelën e njohur austriake, Nadine Miranda

  Bukuroshja shqiptare dhe ajo austriake kanë të veshur bikine ngjyrë rozë derisa pozojnë afër një ballkoni.

  “Me mysafirën time Nadine Miranda në një fotosesion të bikineve me artistën Juxhin Kurti”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.

  Oriola ka qenë vazhdimisht aktive këtë verë me fotosesione, shumica e të cilave janë të bëra për firma të bikineve. /GazetaExpress/

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read