More
  Home Roze Vildania 'tërbon' shqiptarët, vjen me poza të nxehta nga Ibiza!

  Vildania ‘tërbon’ shqiptarët, vjen me poza të nxehta nga Ibiza!

  Bukuroshja dhe modelja kosovare, Vildane Zeneli ka postuar një sërë fotosh nga pushimet e saj në Ibiza

  Vildania ka qenë më aktive këtë vit dhe tani ajo ka vendosur që ditët e fundit të sezonit të bikinëve t’i kalojë në brigjet e Spanjës.

  “Gjithçka është e përkohshme; emocionet, mendimet, njerëzit, skenari. Mos u lidhni për ta por vazhdoni jetën”. /GazetaExpress/

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read