Andi Artani ishte njëri nga konkurrentët më të pëlqyer në Përputhen.

E nga emisioni ai mori famë të madhe duke u komentuar e pëlqyer nga shumë fansa, shkruan InfoKosova.

Ai pasi u nda nga Jasmina nuk ka treguar nëse është në një lidhje derisa shpesh është aluduar për lidhje me këngëtaren Diona Fona.

Së fundi bukuroshi nga Peja solli një fotografi me babin e tij, ku me të vërtet ngjanin shumë./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur