Tea Trifoni efasoi me fotot e fundit.

Ajo shfaqet e kuruar deri në detajin e fundit, e buzëqeshur në secilen fotografi, shkruan InfoKosova.

Në njërën foto ajo ka pozuar e shtrirë derisa duket mjaft joshëse.

Tea është bërë një femër edhe më atraktive që nga koha kur vendosi të formësoj trupin./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur