Moderatorja e njohur shqiptare, Bora Zemani, ka nisur pushimet luksoze.

Kësaj radhe ka zgjedhur Bodrumin si vend ideal për t’u çlodhur, shkruan Indeksonline.

Në këto pushime ajo po shoqërohet nga vëllai dhe djali i saj Arbori.

Këtë e ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale, duke treguar që gjendja në Bodrum është e mirë pas zjarreve që ndodhën në Turqi./Indeksonline/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur