Sara Malaj postoi një video të re atraktive.

Sara di shpesh të sjell foto e video të tilla që pëlqehn mjaft shumë edhe nga përcjellësit e asj, shkruan InfoKosova

Ajo shihet në një lokal derisa vallëzon duke ‘dridhur’ të pasmet.

Sara po e shijon mjaft shumë jetën e natës ku nuk janë të rralla levizje të tilla./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur