Arta Nitaj postoi foto nga palestra.

Ajo shihet derisa bën poza due u ‘thyer’ në mes për të vënë në pah format perfekte, shkruan InfoKosova.

Arta ka fituar edhe një ngjyrë të bukur të trupi që po e bën të duket edhe më mire.

Bukuroshja është mjaft e pëlqyer për foto të tilla nga përcjellësit e saj./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur