Ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes dhe momentalisht është njëra nga artistet më të pëlqyera shqiptare.

Bëhet fjalë për këngëtaren e modelen nga Peja, Morena Taraku, e cila prej shumë vitesh është zhvendosur në Turqi.

Artistja njëherësh është shumë e ndjekur në rrjetet sociale, teksa publikon imazhe e video të ndryshme nga përditshmëria.

Ajo kësaj radhe u shfaq në formë të mrekullueshme në një fustan të gjatë me printim tigri.

Bukuroshja ka vënë në fokus linjat e bujshme dhe për këtë mori reagime të shumta e nga më të ndryshmet.

Videoja ndërkaq për pak minuta në Instagram grumbulloi mbi gjashtë mijë pëlqime.

Morena këtë kohë ka qenë më pasive në muzikë, derisa është fokusuar në një biznes tjetër që ka të bëjë me estetikë. /Telegrafi/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur