Motra e Rina Balajt postoi një foto të bukur.

Ajo shihet e rregulluar me grim të rëndë, që ngjan kaq shumë me motrën, shkruan InfoKosova.

Rudina ka vënë në pah super format trupore veshur me bluzë të bardhë të ngushte shoqëruar me xhinse të shkurtra.

Ajo si edhe Rina kohët e fundit po kujdesen mjaft shumë për format trupore./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur