Zemani tashmë është emër mjaft i përmendur në mediat rozë.

Ajo fitoi vëmendjen e publikut e të mediave sidomos me pjesëmarrjen si moderatore në emisionin Përputhen, shkruan InfoKosova.

Pasi ajo është mjaft e përcjellur nga publiku ajo sjell pamje nga përditshmëria e saj dhe puna.

Së fundmi postoi një fotografi nga plazhi, ku vë në pah gjo ksin ndërsa duket bukur edhe pa grim./InfoKosova/

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur