Samanta Karavella ka tërheqë vëmendjen e fansave.

Bukuroshja shqiptare ka postuar një foto të re në të cilën është shfaqur tejet atraktive.

Veshur me një bluzë me dekolte të hapur Samanta zbuloi gjoksin e formësuar derisa dukjen e plotësoi me një aksesor ngjyrë ari.

Këngëtarja u pëlqye shumë meqë rast mori edhe shumë komente pozitive nga fansat e saj.

Ndryshe, “Mala & Cha, cha, cha” është kënga e fundit e Samantës./Lajmi

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur