Reperja e njohur Melinda Ademi është ndodhur në një situatë të sikletshme gjatë një koncerti. Në rrjet po qarkullon një video ku ajo shihet duke kërcyer e kënduar, teksa një ndër fansat ka tentuar ta prekë në të pasme.

Melinda ka reaguar menjëherë, e siç shihet në videon e publikuar nga “Këngë të reja” në Instagram, ajo është kthyer duke i thënë “Mos më prek”.

Kujtojmë se Melinda është kthyer në një ndër reperet më të suksesshme, këngët e së cilës priten me padurim nga publiku.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur